DAP TORUŃ - strona nieoficjalna

• autor: daptorun1, 2013-04-28 23:09

Liga Orlika – 28/04/2013

Legia Chełmża – DAP 2003 Toruń (Elana I)  2 : 6

Bramki dla DAP zdobyli: Jenek Stefko 3, Damian Formicki 2, Mati Łapkiewicz 1.

Skład drużyny : Mieszko Materna, Szymon Korniak, Bartek Bryłka, Damian Formicki, Kajetan Składanowski, Mati Łapkiewicz, Janek Stefko. W meczu zagrali również: Janek Paciorkowski, Adrian Kowalski oraz Damian Wałdoch.

Relacja Trenera, kliknij więcej :

„Jadąc na mecz do Legii Chełmża chcieliśmy zmazać jak najszybciej naszą wpadkę w meczu z Pomowcem Kijewo z przed tygodnia. Założenia przed meczowe były proste i czytelne: tylko 3 pkt. Wiara w chłopców, ich możliwości oraz pewne zmiany w przebiegu treningów w tygodniu poprzedzającym mecz spowodowały, że chłopcy byli „głodni piłki”. Pozostaje nam tylko jedna rzecz do poprawienia spokój i koncentracja – ale zwycięzców się nie osądza. Biorąc pod uwagę przebieg całego meczu kontrolowaliśmy sytuację na boisku. Potwierdzeniem naszej przewagi były strzelone z kontry 2 bramki przez Janka Stefko. Gdy wydawało się, że mecz idzie po naszej myśli tracimy kontaktowego gola. Pojawia się nerwowość. Z takim wynikiem schodzimy do szatni. Po przerwie szybko strzelona bramka pozwala nam trochę odetchnąć (strzelcem ponownie Janek). Niestety tak szybko jak bramkę zdobyliśmy tak samo szybko ją straciliśmy. Prowadzimy jedną bramką i znów daje o sobie brak spokoju. Mecz to ciągłe akcja za akcję, strzał za strzał, interwencja bramkarza za interwencję – w końcu górę bierze doświadczenie naszej drużyny w ciągu 8 min. strzelamy przeciwnikowi 3 bramki (Damian Formicki dwie i Mati Łapkiewicz jedną) każda ładniejsza od poprzedniej. Po ostatniej szóstej bramce Pan sędzie odgwizduje po raz ostatni. Radość nasza była ogromna zwłaszcza, że gospodarze meczu łatwo nam tych punktów nie oddali.
Z mojego punktu widzenia na pochwałę zasługują wszyscy chłopcy – bez wyjątków. Dziękuję im szczególnie, że pomimo nerwowości, która wkradała się nam w szeregi wykorzystaliśmy nasze umiejętności i doświadczenie i wygraliśmy kolejny mecz wyjazdowy. Wróciliśmy do Torunia z tarczą.

Gorące podziękowania dla rodziów (naszych najwierniejszych kibiców) za to, że w trudnych chwilach mocno nas wspieracie

Następny mecz rozegramy z drużyną Flisak Złotoria w sobotę 04.05.2013 r. na boisku Orlik przy SP23. Rozpoczęcie meczu godz. 10:00.”

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

PARTEX CUP 2013
Ładowanie...