DAP 2005 - III i V miejsce !

• autor: daptorun1, 2013-03-16 22:23

W Halowym Turnieju Piłki Nożnej dla rocznika 2005 i młodsi, który odbył się 17 marca 2013r w Trzemesznie, wzięły udział 2 zespoły DAP TORUŃ.

DAP I Toruń zajął III ,a DAP II Toruń V miejsce w turnieju w którym wzięło udział 10 zespołów.

DAP I TORUŃ przeszedł przez fazę gupową jak "burza", wygrywając wszystkie spotkania, gromadząc 12 punktów ze stosunkiem bramek 11:0. W półfinale zespół zagrał z zespołem Szkoła Futbolu Gniezno i  w regulaminowym czasie gry był remis 1:1, a w karnych lepsi okazali się piłkarze z Gniezna, którzy wygrali 1:2. W meczu o III miejsce z  zespołem Gniewko Gniezno szczęście w karnych uśmiechnęło się do naszych zawodników, którzy  wygrali 4:3 - w meczu było 0:0.

DAP II TORUŃ w fazie grupowej przeplatał wygrane z przegranymi w sumie zdobył 6 punktów i zajął 3 miejsce w grupie. W meczu o V miejsce w turnieju zespół zagrał z drugą drużyną Gniewko Gniezno. W meczu był wynik 0:0, natomiast w rzutach karnych zwyciężyli DAPowcy 2:0.

W SUMIE, OBY DWA ZESPOŁY ZAPREZENTOWAŁY SIĘ W TURNIEJU Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY, POKAZUJĄC MOMENTAMI NAPRAWDĘ "DOBRY FUTBOL".

DANIEL JASTRZEMSKI ZOSTAŁ WYBRANY NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU !!!

Skład DAP I  : Jastrzemski Daniel, Jukiel Olek, Malinowski Oskar, Malinowski Oliwier, Modzelewski Maks, Radkowski Bartłomiej, Urbański Igor, Detmer Miłosz, Rutkowski Franek.

Skład DAP II  : Szwabowicz Janek, Kuciński Tomasz, Gołębiewski Filip, Wielewiecki Kacper, Morawiak Franek, Kozłowski Tobiasz, Klein Wiktor, Muzalewski Filip, Branicki Mikołaj.

Końcowa klasyfikacja turnieju :

1. Szkoła Futbolu Gniezno

2. AP Soccer Inowrocław

3. DAP I Toruń

4. KS Gniewko 2006 Gniezno

5. DAP II Toruń

6. KS Gniewko 2005 Gniezno

7. DAP Mały Piłkarz Inowrocław

8. 1922 Lechia Kostrzyn

9. MKS I Trzemeszno

10. MKS II Trzemeszno

Król strzelców: Samuel Wojciechowski (KS Gniewko 2006 Gniezno) - 7 bramek

Najlepszy bramkarz: Daniel Jastrzembski (DAP I Toruń)

Najlepszy zawodnik: Adrian Garjaciak (Szkoła Futbolu Gniezno)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.