DAP 2006 I miejsce - tydzień po tygodniu !!!

• autor: daptorun1, 2013-03-16 19:44

DAP 2006 TORUŃ - PODWÓJNIE ZŁOTY !!!

W turnieju DAP TORUŃ CUP 2013 w kat. U-7, który odbył się 9 marca w hali widowiskowo-sportowej SP28 zwyciężyła nasza pierwsza drużyna DAP I Toruń, natomiast druga drużyna DAP II zająęła doskonałe III miejsce.

Turniej można podsumować jednym zdaniem : Godpodarze turnieju nie byli zbyt gościnni i swoimi umiętnościami, dobrą grą, zdecydowanie przewyższali rywali. Pierwszy zespół nie miał sobie równych, natomiast drugi zespół sprawił największą niespodziankę !

Skład DAP I : Pędzierski Wiktor, Bogusiewicz Kacper, Grzelczyk Mateusz, Koc Wiktor, Ozimkiewicz Igor, Drapniewski Hubert, Szafrański Radek, Drzymała Jakub, Tuszyński Michał, Wawrowski Szymon.

Skład DAP II : Majewski Franek, Roesler Mikołaj, Cichowicz Patryk, Karpiej Franek, Jaworski Filip, Piekański Filip, Kwiatkowski Paweł, Czajkowski Staś, Rosołowski Mateusz, Cander Fabian.

Kacper Bogusiewicz  został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Turnieju !

Końcowa klasyfikacja turnieju :

1 miejsce - DAP I Toruń

2 miejsce - Soccer Inowrocław

3 miejsce - DAP II Toruń

4 miejsce - SP Dwunastka Włocławek

5 miejsce - Wisełka Piłkarskie Maluchy Bydgoszcz

6 miejsce - Zawisza Bydgoszcz

7 miejsce - Mały Piłkarz Inowroclaw

8 miejsce - Beniaminek 03 Starogard Gdański

Warto dodać, że tydzień wcześniej, czyli 2 marca w rozegranym we Włocławku turnieju Dwunastka CUP 2013 w kat.U7 w którym udział wzięło 10 zespołów.

Nasz zespół w skaładzie : Pędzierski Wiktor, Bogusiewicz Kacper, Bogusiewicz Filip, Grzelczyk Mateusz, Szafrański Radek, Koc Wiktor, Ozimkiewicz Igor, Drapiewski Hubert, również okazał się bezapeacyjny.

W całym turnieju zespół rozegrał 6 spotkań. Wszystkie mecze zakończyły się wygraną naszej drużyny. Zespół strzelił 16 bramek, tracąc tylko 2. Wszyscy chłopcy wpisali się na listę strzelców.

Dziękuje chłopakom za serce, które zostawili na boisku pokazali charakter, tym bardziej, że po trzecim meczu kontuzij uległ Radek Szafrański i graliśmy z jednym na zmianę .Radkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziękujemy Rodzicom za doping i wsparcie w trudnych momentach.

Trener Darek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.