Informacje Kontakt

Dziecięca Akademia Piłkarska (DAP TORUŃ) powstała w 2009r.

Obecnie jesteśmy największą Akademią w Toruniu

Trenuje z nami 250 dzieci w wieku od  4 do 11 lat.

Cały czas przeprowadzany jest nabór uzupełniający !

Obecnie zajęcia treningowe odbywają się w 13 grupach. W każdej grupie trenują dzieci urodzone w tym samym roku. Praktycznie w każdym roczniku mam podział na dwie grupy : Golden i Silver. Podział na grupy jest uzależniony od prezentowanego poziomu zaawansowania piłkarskiego w danym czasie. Co kilka miesięcy weryfikowane są umiejętności i postępy każdego zawodnika i na tej podstawie dokonywane są roszady w grupach. Wszystko po to, aby każde z dzieci miało jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju piłkarskiego.

Treningi przeprowadzane są wyłącznie przez wykwalifikowanych Trenerów Piłki Nożnej.

Celem Akademii jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym, gdyż już w tym wieku można, a nawet powinno się rozpoczynać przygodę z piłką nożną.

Zajęcia treningowe mają na celu doskonalenie zwinności, sprawności ogólnej i koordynacji u dzieci. Wszystko w oparciu o gry i zabawy ruchowe.

Treningi piłkarskie w tej grupie wiekowej oparte są na ćwiczeniach doskonalących „czucie piłki”, prowadzą do zrozumienia istoty gry, doskonalą technikę gry itp.

Swoje umiejętności sprawdzamy, biorąc udział  w regionalnych i ogólnopolskich turniejach piłkarskich.

Cechuje nas : dobra organizacja i dyscyplina, solidność i uczciwość, radość z gry i uśmiech, a to wszystko zarówno na boisku jak i poza nim.

W naszej działalności nie zapominamy o Rodzicach naszych zawodników. Zwracamy szczególną uwagę na komunikację i informację. Aktualności, powiadomienia, ogłoszenia przesyłane są drogą mailową, sms_em, są także zamieszczane na stronie wwwDla Rodziców organizujemy turnieje piłkarskie, a także bale karnawałowe.

DAP TORUŃ - to krąg piłkarsko zakręconych trenerów, dzieci i ich rodziców.

Kontakt :

Dziecięca Akademia Piłkarska Sp. z o.o.
ul.Grabowa 19, 87-100 Toruń

Nr konta bankowego :   76 1160 2202 0000 0001 9156 8907