DAP TORUŃ - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 20, wczoraj: 23
ogółem: 464 013

statystyki szczegółowe

Plan treningów

Plan treningów DAP Toruń, obowiązujący od 6 maja 2013r :

- składka członkowska do końca czerwca wynosi 80 zł

- plan treningów - tabela: http://s2.fbcdn.pl/5/clubs/46415/data/docs/plan-treningow.pdf

Grupa rocznik 2007 Golden  - Trener: Jaroszewski Krzysztof 
Poniedziałek w godz. 17:30 - 19:00 ; boisko :ORLIK" SP23 ul.Osikowa 11  i
Środa w godz.
17:30 - 19:00 ;
boisko :ORLIK" SP23 ul.Osikowa 11 .
---
Grupa rocznik 2006 Golden - Trener: Dariusz Koc 
Wtorek  w godz. 17:30 - 18:45 ; boisko "ORLIK" SP23 ul.Osikowa 11 i
Piątek w 17:30 - 18:45 ; 
boisko "ORLIK" SP23 ul.Osikowa 11.
---
Grupa rocznik 2006 Silver - Trener: Dariusz Koc, Wojtek Brania
Wtorek w godz. 18:45 - 20:00 ; boisko "ORLIK" SP23 ul.Osikowa 11 i
Czwartek w 17:30 - 18:45 ;  boisko SP23 "ORLIK" ul.Osikowa 11.
---
Grupa rocznik 2005 Golden - Trener:  Marcin Krajewski                                                           
Wtorek w godz. 17:30 - 19:00 ; boisko ORLIK, SP31 ul.Dziewulskiego 41  i
Czwartek w godz.  17:30 - 19:00 ; boisko ORLIK, SP31 ul.Dziewulskiego 41.
---
Grupa rocznik 2005 Silver - Trener : Sławomir Lubowicz
Poniedziałek w godz. 17:00 -18:30 ; boisko ORLIK ul.Świętopełka i
Środa w godz. 16:30 -18:00 ;
boisko ORLIK ul.Świętopełka .

---
Grupa rocznik 2004 Golden - Trener: Sławomir Knera
Poniedziałek w godz. 18:30 - 20:00 ; boisko ORLIK ; ul.Rydygiera (TESCO) i
Środa w godz. 18:30 - 20:00 ; boisko ORLIK ; ul.Rydygiera (TESCO).

---

Grupa rocznik 2004 Silver - Trener: Sławomir Knera  
Poniedziałek w godz. 17:00 -18:30 ; boisko ORLIK ; ul.Rydygiera (TESCO) i
Środa w godz. 17:00 -18:30 ; boisko ORLIK ; ul.Rydygiera (TESCO).
---
Grupa rocznik 2003 Golden - Trener Miłosz Materna                                                               
Poniedziałek w godz.18:45-20:00 ; boisko ORLIK SP23 ul.Osikowa 11 i
Środa w godz.
18:45-20:00 ; boisko ORLIK SP23 ul.Osikowa 11 i
Piątek w godz. 16:45-18:00 ; boisko ORLIK, SP311 ul.Dziewulskiego 41.
---
Grupa rocznik 2002 - Trener : Dawid Zamiatowski                                                                  
Poniedziałek w godz. 18:30 - 20:00 ; boisko ORLIK  ul.Świętopełka i
Środa w godz.
w godz. 17:30 - 19:00 ; boisko ORLIK Podgórz i
Piątek w godz. 18:30 - 20:00 ;
boisko ORLIK  ul.Świętopełka
---
Grupa rocznik 2001 - Trener : Witold Page                                                                 
Wtorek w godz. 17:00 - 18:30 ;  boisko ul.Świętopełka i
Czwartek w godz.18:45 - 20:15; boisko ORLIK, SP23 ul.Osikowa 11 i
Piątek w godz.17:30 - 18:45; boisko ORLIK, SP23 ul.Osikowa 11.
---
Grupa DAP Lubicz - Trener : Miłosz Materna, Artur Markowski 
Wtorek w godz. 16:30 - 17:30 ; boisko ORLIK  ZS 2 Lubicz  i
Czwartek w godz. 16:30 - 17:30 ; boisko ORLIK  ZS 2 Lubicz .
---
Grupa DAP Brzozówka - Trener: ADZ
Piątek  w godz. 17:15 - 18:30 ; sala gim.SP Brzozówka.
---
TRENING BRAMKARSKI - TERMIN ZOSTANIE PODANY PÓŹNIEJ

Kontakt :
Artur Dzięgiel , tel. 693 182 571, email : adziegie@gmail.com

                                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Reklama

Najnowsza galeria

PARTEX CUP 2013
Ładowanie...

Sponsorzy

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Patroni medialni

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Zaprzyjaźnione kluby

darmowy hosting obrazków