DAP TORUŃ - strona nieoficjalna

Szanowni Państwo!

Dzięki Państwa uprzejmości możliwy jest jeszcze lepszy rozwój naszej Dziecięcej Akademii Piłkarskiej. Idea rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez ludzi. Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji.

Jednak, aby go uprawiać potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasza Akademia może przyczynić się  do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za  pomoc, którą Państwo nam zaoferowaliście. Jest ona dla nas bezcenna. Dzięki sprzętowi sportowemu, który nie odpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, dzieci będą mogły „szlifować” swoje talenty piłkarskie. Jesteście dowodem na istnienia ludzi dobrej woli na których można polegać.

Dziękujemy raz jeszcze, a do podziękowań dołącza się grono naszych podopiecznych.

W szczególności bardzo serdecznie dziękujemy, tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie ufundowali sprzęt sportowy dla Naszej Akademii, czyli :

Panu Dariuszowi Ćwik  i firmy PARTEX MARKING SYSTEMS SP. Z O.O.  :

darmowy hosting obrazków

Firmie FHU ARA Spółka Jawna A.Anuszewski  i  Wspólnicy:

darmowy hosting obrazków

Panu Mariuszowi Detmer   za ufundowanie sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia treningu

piłkarskiego.

darmowy hosting obrazków

Podziękowania dla Państwa Mulskich  za ufundowanie sprzętu potrzebnego do przeprowadzenia treningu piłkarskiego.

Serdeczne podziękowania dla Firmy ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków  Sp. z o.o. za  ufundowanie zestawu upominków dla Grupy DAP rocznik 2005.

Panu Krzysztofowi Jóźwiak i Wulkanizacji KRZYŚ za ufundowanie piłek dla Grupy 2002.

PARTEX CUP 2013
Ładowanie...